Provázení těhotenstvím, porodem a klidným šestinedělím


Láká Vás prožít těhotenství a porod vědomě? Chcete se na tuto důležitou životní událost pečlivě připravit a přivítat své miminko co nejšetrněji? Ráda byste měla někoho, na koho se můžete s důvěrou obrátit s jakýmkoliv dotazem v průběhu celého těhotenství, během porodu i raného mateřství?

Pokud je vaše odpověď ANO, jste tu správně. 

Nabízím Vám služby mentorované porodní a poporodní duly. Během individuání předporodní přípravy vám pomůžu zpracovat obavy a naladit se na své miminko. Opečuji vás fyzicky i psychicky. Budeme si povídat o fyziologii porodu a možných intervencích, ale také o tom, jak zapojit partnera, abyste se v dané situaci oba cítili dobře. Budu vám vždy naslouchat a podporovat vás ve vašem rozhodnutí.

V den D vás doprovodím k porodu a budu s vámi po celou dobu. Dle Vašeho přání přijedu buď k vám domů nebo přímo do porodnice. Vytvořím pro vás bezpečné a útulné prostředí, aby porod postupoval hladce a plynule. Během porodu vám pomohu se uvolnit a nechat věci plynout. Budeme spolu hledat vhodné úlevové polohy a prodýchávat každou vlnu. Podpořím také vašeho partnera, aby vás během porodu laskavě opečovával a porod se stal pro vás oba krásným zážitkem.

Samozřejmě budu také komunikovat s personálem porodnice a snažit se zachovat vám diskrétní a tiché prostředí.

Mým cílem bude šetrný porod pro vás i vaše miminko.


Jelikož se jedná o zásadní životní událost, je potřeba, abychom se nejdříve nezávazně potkali a poznali. Informační seznamovací schůzka v délce 20-30 minut je ZDARMA.

Co Vám nabízím v rámci balíčku Doprovod k porodu?

  • Individuální předporodní přípravu (2-3 předporodní schůzky v rozsahu 4-6 hodin)
  • Pohotovost k porodu 24 hodin denně od 38. – 42. týdne těhotenství
  • V den D vás doprovodím k porodu
  • Poporodní schůzka
  • Možnost telefonických a emailových konzultací kdykoliv

Cena balíčku: 8.000, - Kč

Upozornění: Dula není zdravotník! Nevyšetřuji, neurčuji diagnózu a žádným způsobem nesupluji práci porodní asistentky a lékařů.

Péče pro klidné mateřství

Máte už miminko doma a potřebovala byste vyslechnout, poradit, podpořit nebo pomoct s domácností a staršími dětmi? I nyní jsem zde pro vás a velmi ráda budu vaší vrbou či pomocnou rukou. Rozsah mé péče záleží čistě na vás a je velmi individuální.

Během mé návštěvy se budu věnovat vám a vašemu poporodnímu zotavování. Vyslechnu si váš porodní příběh. Probereme spolu, jak co nejlaskavěji zahojit své tělo po porodu. Doporučím vám jemné cviky na pánevní dno a prozradím, jak se vhodně stravovat.

Kromě toho vám mohu předat praktické rady v oblasti kojení, nošení dětí či zdravého přebalování. Ukážu vám, jak ulevit miminku od bolesti bříška a jakou spojitost má handling a psychomotorický vývoj dětí. Prozradím jaké jsou vhodné pohybové hry a hračky.

Šestinedělí má obrovský potenciál léčit vaše tělo a vytvořit pevný a trvalý vztah s vaším miminkem. Velmi ráda vám pomůžu, aby jste první dny a týdny po porodu prožila v klidu.

Cena: 500,- Kč/ hodina